Kontaktujte nas

Obnova a záchrana stratených dát

Prišli ste o dáta? V spolupráci s našim partnerom - spoločnosťou DataHelp sa špecializujeme na služby záchrany a obnovy dát z HDD diskov, SSD diskov, pamäťových kariet, flash pamätí, RAID polí atď.

Prečo záchrana dát v NWS? Môžete volať 24 h denne, pomôžeme vám kedykoľvek. Poškodené médium zdarma prevezmeme a prevedieme diagnostiku. Platíte len za úspešnú záchranu vašich dát. Záchrana dát je u nás riešená rýchlo a za rozumné ceny. Vlastníme najlepšiu dostupnú technológiu. Záchrana dát je v 95 % prípadoch vyriešená do 24 hodín, v expresných prípadoch už do 6 hodín.

Záchrana dát je u nás možná z nasledovných dátových nosičov a médií:

z pevných diskov (SATA, IDE, SCSI, SSD, 2,5"), z diskov zapojených v RAID poliach zálohovacích pások, magneto optických médií pamäťových kariet (CF I, II, SmartMedia, xD card,Secure Digital, Memory Stick), diskiet, ZIP, JAZ, CD a DVD.

Obnova dát sa môže týkať médií, poškodených:

softvérovo (formátovaním, zmazaním, po zavírení, prepísaním), mechanicky (poškriabaním dátovej vrstvy), elektrickým prúdom, prepätím výrobnou vadou (zadrením ložiska disku, odtrhnutím hlavy, vadným motorom), požiarom (u HDD) alebo povodňou. Sme prakticky nezávislí na platformách a operačnom systéme (OS), podporujeme:

Windows (FAT, NTFS), Unix, Linux (EXT, EXT2, EXT 3), Novell (NVFS - všetky varianty, NSS), Mac OS (HFS, HFS+), OS/2 (HPFS), Palm OS, väčšinu kryptovaných FS (pokiaľ sa nejedná o mechanické poškodenie dátovej vrstvy).

Ako záchrana a obnova dát prebieha? (viac...)
portfólio

referencie